#. DDOB - społeczność twórców

     Witajcie, w dzisiejszym poście chciałabym opisać troszkę stronę jaką jest ddob.com. Jest to strona dzięki, której możemy zyskać popularność na blogu, instagramie poprzez wstawianie linków jak i pisanie artykułów. Od niedawna jest również opcja zbierania punktów, które możemy wymienić na gadżety jak i na bony podarunkowe.

W jaki sposób można zyskać monety?
Monety można zyskać dzięki temu, że będziemy wrzucać wpisy, lajkować innym wpisy, bądź też zdobędziemy daną liczbę wyświetleń. Zdobywa się trofea, dzięki, którym zdobywamy monety. Można też je zyskać dzięki temu, że będziemy aktywni na stronie, monety się dostaje zawsze po północy i są zależne od miejsca na którym jesteśmy w danym dniu, tygodniu, miesiącu. Można również wykonywać zadania i wtedy również jest przyznawana dana liczba monet. Można również dostać odznakę wyróżnionego wpisu, które dostają najciekawsze wpisy i dostać dodatkowe 10 monet.

Na co możemy wymienić monety?
Monety można wymienić na koszulki, aparat Instax, telefon, a także na bony podarunkowe między innymi do Rossmanna. Uważam, że jest to bardzo fajny pomysł jeśli chodzi o tą stronę. Punkty jak dla mnie bardzo fajnie się zbiera ja podczas 17 dni uzbierałam 133 punkty i zbierac na Instaxa, poniewaz jest uroczy. Później zapewne będe zbierała na bony.

Na ddob, trafiłam przypadkiem, ponieważ jestem zapisana na pewnej grupie na facebooku i właśnie z niej dowiedziałam się o istnieniu tej strony. Jeśli jeszcze nie macie tam konta to ja gorąco Wam polecam go założyć. Nic nie stracicie a jedynie możecie zyskać.

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, za każdy poświęcony czas czytając mojego bloga. Jeśli Ci się blog podoba miło mi będzie jak mnie zaobserwujesz. Możesz zostawić linka do swojego bloga z chęcią zajrzę.
Bardzo cenię sobie bardziej rozbudowane komentarze, szczere opinie na temat mojego bloga oraz notek.